WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Yetki belgeli Destaan Yemek, güvenirlilik ve hijyenden taviz vermiyor

Yetki belgeli Destaan Yemek, güvenirlilik ve hijyenden taviz vermiyor

21 Aralık 2020, 23:15
Yetki belgeli Destaan Yemek, güvenirlilik ve hijyenden taviz vermiyor

İnsanoğlunun en temel ihtiyacı olan yemek ve buna bağlı olarak hijyen ile güvenirlilik olmazsa olmazlardandır. Hele hele lokantalar, restauranlat ve hazır yemek firmalarından yemek yiyorsanız, güven ile hijyen daha da önem kazanıyor. Bu anlamda hizmet veren ve ilgili bakanlıklar ile ilgili kurumlardan yetki belgeleri bulunan Destaan Yemek firmasını sizin için yerinde inceledik. Firma yetkililerinden yeterlilik belgelerini gördükten sonra yemek yapılan bölümlerini gezdik. Tertemiz bir ortamda yapılan yemekler, çelik paslanmaz tencerelerle müşterilere götürülüyor. Ciddi müşteri portföyü ve üst düzey refansları olan Destaan Yemek, ilkeli ve dürüst duruşundan taviz vermeden bugünlere geldi. 

DESTAAN YEMEK ÜRETİMİ: Sektöründeki faaliyetlerine 1995 yılında Destaan Yemek olarak başlamıştır. Sektördeki yerini her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak sağlamlaştıran şirket, yaptığı yatırımlar sayesinde bugün Türkiye’nin önde gelen birçok kurum ve kuruluşuna yemek yapımı, dağıtımı ve sonrası hizmetleri ile başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. İş hayatının yoğun temposunda çalışan binlerce kişiye sağlıklı, besleyici ve lezzetli menüler ile kusursuz bir yemek keyfi yaşatan Destaan Catering, hastanelere, okullara, fabrikalara, büro ve şantiyelere verdiği hizmetlerin yanı sıra özel davet ve etkinlikler ile de sektördeki çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Dünya mutfağının benzersiz lezzetlerini bir araya getiren yemek ve Ürün kalitesi, uluslararası mutfak anlayışının tüm inceliklerini, üretimden Sunuma kadar tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde aktarmaktadır. Destaan Catering, sektöre ait kalite belge ve sertifikaları, kapasite ve laboratuvar analizleriyle Yüksek standartlı hizmet anlayışını, uygulamasını ve müşteri memnuniyetini Sürdürmekte, “kaliteden ödün vermeyen’’ prensibiyle de sunmaya devam etmektedir.

 

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ HEDEFLERİ: Tüketici ve muhataplarımızla ilgili memnuniyet anketlerini maksimum 6 aylık periyotlarla hayata geçirilmek ve her bir talep ve değerlendirme üzerinde titizlikle durularak gerekli iyileştirmeleri yapmak. Memnuniyet puanını 80’in üzerinde tutmak. Başta kalite ve hijyen (sanitasyon) ve gıda güvenliği konularında olmak üzere çalışanlarımıza yıl sonuna kadar kişi başına ortalama 16 saat eğitim vermek suretiyle onların niteliklerini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak. Tedarikçilerimizin sınıflandırılması ve değerlendirilmesi konusunda çalışmalar yapmak. Her ürün grubu için listemizdeki tedarikçi alternatiflerini arttırmak. Böylece kalite ve maliyet açısından optimum ürünlere ulaşmak. Firmamızın müşteri mevcudunu ve satışlarını 2017 yılı sonuna kadar yüzde 5 arttırarak kalitemizi bozmadan pazar payımızı yükseltmek.

 

Kaynak:

https://www.istanbultakipte.com/haberler/ekonomi/turkiye-ekonomisi/yetki-belgeli-destaan-yemek-guvenirlilik-ve-hijyenden-taviz-vermiyor.html

 

Destaan Catering Yemek Sektöründeki faaliyetlerine 2000 yılında Destaan Yemek olarak başlamıştır. Sektördeki yerini her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak sağlamlaştıran şirket, yaptığı yatırımlar sayesinde bugün Türkiye’nin önde gelen birçok kurum ve kuruluşuna yemek yapımı, dağıtımı ve sonrası hizmetleri ile başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

  • 0 (212) 671 66 99

  • 0 (212) 671 16 98

  • info@destaan.com.tr

  • Dersan Kooperatif Sanayi Sitesi, S6 /F Blok D:117/118, 34490 İkitelli/Başakşehir/İstanbul

  • Hafta İçi: 08:00 - 18:00
    Hafta Sonu: 08:00 - 16:00 Arası.